A Sky Full of Stars
قطعه یک آسمان پر از ستاره

قطعۀ “یک آسمان پر از ستاره” توسط گروه Piano Guys با اجرای جان اسمیت (پیانو)، استیون شارپ نلسون (ویولن سل/ پرکاشن) می‌باشد.

قطعه یک آسمان پر از ستاره با اجرای پیانوگایز

این گروه در واقع در اواخر سال 2011، با رؤیای راه اندازی یک فروشگاه پیانو از طریق شبکه های اجتماعی شکل گرفت. در ادامه روند شکل گیری این گروه موسیقی مشهور را از زبان خود آنها می‌خوانید.

همزمان با شروع این کسب و کار، وعده هایی به ما داده می شد، مانند ایجاد یک کانال مستقل موسیقی در یوتیوب و… البته تا قبل از آن نیز گروه ما چندین موزیک ویدئو ساخته بود و هواداران تقریبا زیادی را نیز جذب کرده بودیم.

علیرغم اینکه این وضعیت را خیلی دوست داشتیم اما یک مانع بسیار سخت سر راه ما بود. واقعیت این بود که ما مجبور بودیم زمان زیادی را به دور از خانواده سپری کنیم و ثانیه به ثانیۀ وقت مان را مشغول آهنگسازی و نوشتن فیلمنامه برای کلیپ ها بودیم.

این مسئله باعث شده بود که با کاهش فروش شدیدی، در شغل اصلی مان، یعنی فروش پیانو مواجه شویم و ضربۀ سنگینی متحمل شدیم. از طرف دیگر، درآمدی که از راه فروش کلیپ ها کسب میکردیم نیز به تنهایی برای تأمین هزینه های زندگی کفایت نمی کرد و این در حالی بود که تولید این آثار موزیک ویدئویی اولویت اول ما شده بودند.

با این حال، ما در پی راه حلی بودیم که با بنیانگذاری و راه اندازی یک گروه بتوانیم براحتی از عهدۀ تأمین هزینه هایمان برآئیم. حمایت سخاوتمندانه بسیاری از افراد جهت شکل گیری گروه Piano Guys کمک بسیار زیادی به ما کرد و باعث افزایش اعتماد به نفس و شور و اشتیاق در ما شد.

در حال حاضر به نقطه ای رسیده ایم که با ساخت بیش از پنجاه فیلم و با داشتن حدود 700 میلیون بازدید ، چهار میلیون مشترک در یوتیوب ، یک میلیون هوادار در فیس بوک و چهار آلبوم، اجراهایی را نیز در ایالات متحده، مکزیک، چین، آلمان، کانادا، سنگاپور، مجارستان، اتریش، انگلیس، اسکاتلند، فرانسه، کره، ترکیه، ترکیه، روسیه، برزیل و ژاپن نیز داشته ایم. وقطعا اگر حمایت ها و اعتماد شما نبود ، گروه Piano Guys نیز نبود.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا کلیپ هایی ارائه دهیم که فقط “محصول محور” نباشند . ما سعی میکنیم هر آنچه را که تاکنون فرا گرفته ایم در ویدئوها به نمایش بگذاریم.

در عین حال که به مؤلفه ها و عناصر معنوی کار بسیار توجه میکنیم اما سعی میکنیم قالبهای همیشگی را بشکنیم. ما همیشه به دنبال این بوده ایم که اثری را انتشار دهیم که همۀ اعضای خانواده در کنار هم از آن لذت ببرند. ماموریت ما اینست که با آثار خود لبخند را بر لبان مردم جاری کنیم.